Abstrakcyjny obraz-wszechświat/niebo-  Mionelli Abstrakcyjny obraz-wszechświat/niebo- Mionelli
Producent: ORNALI ARTE
Cena:

1 899,00 zł

zobacz więcej

OBRAZY

Zdecydowanie żadnym nadużyciem nie będzie stwierdzenie, że potencjał, który można znaleźć w obrazach jest zdumiewający. Dodatki tego typu mogą być zarówno motywem przewodnim wnętrza, a także subtelnym akcentem dekoracyjnym. Dodatkowo posiadają one również zastosowanie praktyczne związane z wykorzystaniem pustej przestrzeni ściany i nadaniem wnętrzu bardziej przytulnego oraz indywidualnego charakteru.

Tworzymy obrazy na zamówienie- autorem jest właścicielka marki Ornali- Natalia Długosz- posiadająca wykształcenie plastyczne i tytuł magistra sztuki.

 

Obrazy do salonu- by codzienność zyskała inny wymiar

W salonie dobrze będzie się prezentował obraz większych rozmiarów, umieszczony w reprezentacyjnej części pomieszczenia, bowiem dzieło niewielkich rozmiarów może wyglądać groteskowo na dużej, pustej i jednolitej ścianie. Dodatkowo, odpowiednio dobrane obrazy nowoczesne mogą pomóc w stworzeniu określonej atmosfery na danej przestrzeni, ponieważ są one nośnikiem walorów estetycznych połączonych z pewnego rodzaju emocjami. Abstrakcyjne obrazy do salonu, czy też sypialni świetnie sprawdzą się w sąsiedztwie mebli zarówno nowoczesnych, jak i tych stylizowanych, gdyż charyzmatyczne dzieło może złamać niejako jednolitość we wnętrzu, nadać charakteru spokojnym przestrzeniom lub uzupełnić i postawić ,,kropkę nad i” w tych dopracowanych.

Obrazy do sypialni – wizualny świat marzeń sennych

W sypialni obraz powinien zostać również odpowiednio wkomponowany w przestrzeń pomieszczenia. Staraj się unikać sytuacji, w których kolorystyka obrazu na płótnie będzie tak dobrana do otoczenia, iż zacznie się z nim zlewać. Natomiast jeśli kontrast będzie zbyt uderzający, to może przyczynić się do przysłonięcia reszty wystroju lub też wyznaczyć punkt, który stanie się miejscem najbardziej przyciągającym wzrok. Wszystko zależy od tego, jaki cel chcemy osiągnąć wieszając obrazy u siebie w domu. Sen możemy śmiało porównać do obrazu, ponieważ ,,śnimy właśnie obrazami’’, dlatego zwróć uwagę na to, czy obraz wybrany przez ciebie do sypialni nie tylko odpowiednio komponuje się w pomieszczeniu, ale też, czy odpowiada twojej estetyce i w pewien sposób do ciebie przemawia.

Obrazy abstrakcyjne – gdzie różnorodność spotyka się z wyrafinowaniem

Abstrakcja to nurt w sztuce współczesnej, który podbił serca miłośników sztuki. W drugiej połowie XX wieku, sztuka wyszła poza wizualność i skupiła się na indywidualnym odbiorze. Obrazy abstrakcyjne są niewątpliwie niezmiernie intrygujące, ponieważ pozwalają na dowolność w interpretacji. To, co dany obraz abstrakcyjny przedstawia to jedynie pewna sugestia malarza, reszta jest odzwierciedleniem tego, co czuje odbiorca sztuki. Obrazy tego typu powinny wisieć w miejscach, które będą je w pełni odsłaniać, aby nie zaburzyć wizualnej całości. Dodatkowo przestrzeń, w której znajdzie się taki obraz nie powinna być przeładowana innymi dodatkami, aby nie zagłuszyć „mówiącej” abstrakcji.

Obrazy na płótnie – najwyższa jakość wykonania

Podczas wyboru dodatków do dekoracji wnętrza, pozostaje także kwestia związana nie tylko z wizualną aranżacją dzieła, ale również z jego jakością. Obrazy po namalowaniu na płótnie farbami olejnymi oraz akrylowymi są dodatkowo odpowiednio werniksowane, dzięki czemu powierzchnia malunku zostaje zabezpieczona przed wpływem czynników zewnętrznych, które mogą powodować blaknięcie koloru.

Obrazy nowoczesne- sposób na ożywienie aranżacji

Na nasze współczesne potrzeby odpowiada również tworząca się sztuka. Obrazy nowoczesne stanowią idealną ozdobę każdego dobrze zaaranżowanego pomieszczania. Cechują się przede wszystkim oryginalnością, która w każdej dobrej aranżacji stoi na pierwszym miejscu. Obrazy stworzone w nowoczesnym nurcie będą odpowiednie do wielu rodzajów przestrzeni, a dzięki możliwości dopasowania ich do swojego pomieszczenia zarówno rozmiarem, jak i kolorami otrzymamy unikalne dzieło stworzone na nasze potrzeby.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl