Home Staging

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub na wynajem.

Coraz więcej słyszy się o kupowaniu nieruchomości z zamiarem jej ponownego sprzedania lub wynajęcia i zarobienia na tym. Ale co zrobić, by podnieść wartość mieszkania przed wystawieniem ogłoszenia o poszukiwaniu jego nowego nabywcy? Istnieje na to kilka sposobów. Jedno z często stosowanych rozwiązań w zakresie home stagingu w Warszawie oraz innych miastach to stworzenie w pomieszczeniach nietuzinkowego, modnego wystroju. Jeśli szukają Państwo interesujących i nieszablonowych pomysłów na aranżację wnętrz i przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, zapraszamy do kontaktu. Firma Ornali specjalizuje się w takich usługach jak produkcja mebli i akcesoriów oraz sztuki do domu. Z nami skutecznie podniosą Państwo wartość swojej przestrzeni mieszkalnej.

Głównym celem takiego przygotowania jest znaczny wzrost zainteresowania prezentowaną nieruchomością co w rezultacie przekłada się na jej szybki wynajem, bądź też sprzedaż. Toteż niewątpliwymi atutami tego rodzaju działania jest znaczne skrócenie czasu sprzedaży lub wynajmu oraz- co bardzo ważne zwiększenie realnej wartości nieruchomości. W zależności od przeznaczone budżetu zmienimy przestrzeń w taki sposób, aby stała się jak najbardziej atrakcyjna dla przyszłych nabywców.

  Zamów usługę Home Staging

Czy wystrój pomieszczeń jest ważny?

Własny dom to miejsce, gdzie każdy powinien czuć się swobodnie, móc się odprężyć i odpocząć. Z tego względu jego wyposażenie musi wpływać pozytywnie i na komfort fizyczny, i psychiczny. Jak połączyć te dwie kwestie? Bez wątpienia kluczem jest właściwa aranżacja. Jeżeli zamierzają Państwo podnieść wartość nieruchomości w ramach home stagingu, odpowiednio dobrany i wprowadzony wystrój pomieszczeń na pewno w tym pomoże.

Przy wyborze nowego mieszkania najczęściej zwraca się uwagę na szereg czynników, w tym lokalizację, rodzaj zabudowy, design. O ile tych dwóch pierwszych nie da się dowolnie modyfikować, to w kwestii wystroju wnętrz mogą zmienić Państwo wiele. Na przykład skorzystać z usług ekspertów, którym takie pojęcie jak home staging nie jest obce. Staranna, nowoczesna i niebanalna aranżacja sprawi, że zainteresowanie lokalem wzrośnie wraz z jego wartością. To idealne rozwiązanie dla osób sprzedających mieszkanie w Warszawie lub okolicach.

Czy home staging wymaga wysokich kosztów?

Jak wiadomo, żeby zarobić, trzeba wcześniej zainwestować. Tak samo przedstawia się kwestia sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Jeśli chodzi o home staging, cennik często okazuje się tym, co wywołuje wątpliwości, czy warto skorzystać z pomocy ekspertów. Zanim jednak podejmą Państwo decyzję, chcemy zaznaczyć, że skorzystanie z naszych usług to wydatek jednorazowy, który następnie prowadzić będzie do wzrostu uzyskanych ze sprzedaży lub wynajmu przestrzeni mieszkalnej zysków. Z tego wynika, że jest jak najbardziej opłacalną inwestycją. Co więcej, to właśnie wystrój pomieszczeń okazuje się w wielu przypadkach decydującym aspektem, przesądzającym o tym, że potencjalny nabywca będzie chciał podpisać umowę kupna lokalu. Jako zespół Ornali kompleksowo zadbamy o przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, zmieniając jej wnętrze w funkcjonalną, a przy tym estetyczną i designerską przestrzeń.

Czym się zajmujemy w ramach home stagingu?

Kiedy urządzają Państwo mieszkanie dla siebie, o wiele prościej jest podjąć decyzję, w jakim stylu ma być ono zaaranżowane i z jakich elementów wyposażenia się składać. Nie tak łatwo jednak zagospodarować przestrzeń pod potrzeby i preferencje przyszłych właścicieli. Zwłaszcza kiedy jeszcze nawet się ich nie poznało. Wtedy do działania przystępujemy my – eksperci od home stagingu. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Poza tym dokładamy wszelkich starań, by wprowadzane przez nas rozwiązania aranżacyjne były kreatywne i nieszablonowe, a jednocześnie na tyle uniwersalne, żeby spodobały się przyszłym nabywcom lokalu.

Jeśli zamierzają Państwo sprzedać lub wynająć posiadaną nieruchomość, radzimy postawić na skuteczny home staging. Warszawa i okolice to region, w którym najczęściej pomagamy klientom urządzić przestrzeń mieszkalną przed ponownym wystawieniem jej na rynek. Zapraszamy do kontaktu z Ornali!

Przygotowujemy ofertę. Prosimy o chwilę cierpliwości. Zapraszamy wkrótce!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl